Dialight
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.389
$4.389
10
$3.1027
$31.027
100
$2.541345
$254.1345
500
$2.142421
$1071.2105
1000
$1.965122
$1965.122
2000
$1.88386
$3767.72
5000
$1.846914
$9234.57
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Lens Transparency | Clear |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Wire Leads - 14" (355.60mm) |
| Viewing Angle | 30° |
| Panel Cutout Dimensions | 0.25" (6.35mm) |
| Millicandela Rating | 5000mcd |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Green |
| Ratings | Vf (Typ), If (Max) |
| Series | 559 |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Type | LED |
| Voltage | 3.2V |
| Mfr | Dialight |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | 525nm |
| Lens Color | Colorless |
| Package | Bulk |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 30mA |
| Base Product Number | 5596201 |
| Lens Size | 5mm, T-1 3/4 |