KYOCERA AVX
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.3915
$3.3915
10
$2.7341
$27.341
50
$2.35182
$117.591
100
$2.13294
$213.294
500
$1.586044
$793.022
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | - |
| Applications | RF, Microwave, High Frequency |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 6.3V |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Temperature Coefficient | - |
| Size / Dimension | 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | 560 |
| Package / Case | 01005 (0402 Metric) |
| Thickness (Max) | 0.009" (0.22mm) |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 0.1 µF |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - |