Mill-Max Manufacturing Corp.
제품 번호:
5650-0-19-15-16-27-10-0
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN RECEPT PIN .022-.034" .295"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.539
$1.539
10
$1.3414
$13.414
25
$1.28402
$32.1005
50
$1.25552
$62.776
100
$1.19852
$119.852
250
$1.084368
$271.092
500
$0.998735
$499.3675
1000
$0.856064
$856.064
2500
$0.798998
$1997.495
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insertion Force | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Tail Type | No Tail |
| Socket Depth | 0.295" (7.49mm) |
| Pin Hole Diameter | 0.051" (1.30mm) |
| Tail Diameter | - |
| Accepts Pin Diameter | 0.022" ~ 0.034" (0.56mm ~ 0.86mm) |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Press-Fit |
| Product Status | Active |
| Series | 5650 |
| Length - Overall | 0.295" (7.49mm) |
| Mounting Hole Diameter | 0.067" (1.70mm) |
| Flange Diameter | 0.085" (2.16mm) |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Mfr | Mill-Max Manufacturing Corp. |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Board Thickness | - |
| Base Product Number | 5650-0 |
| Accepts Square Pin Size | 0.025" (0.64mm) |