Dialight
제품 번호:
5670711F
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LED 2X4MM BI-LEVEL ARRAY R/G,R/G
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Lens Type | Diffused, Tinted |
| Configuration | 2 High |
| Voltage Rating | 2.1V Green, 2V Red |
| Viewing Angle | 140° |
| Color | Green, Red (x 2) |
| Millicandela Rating | 5.6mcd |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Series | 567 |
| Lens Style | Rectangle with Flat Top |
| Mfr | Dialight |
| Wavelength - Peak | 565nm, 630nm |
| Package | Bulk |
| Current | 20mA |
| Base Product Number | 5670711 |
| Lens Size | 4.00mm x 2.00mm |