Visual Communications Company - VCC
제품 번호:
5670H5_7
패키지:
-
배치:
-
설명:
LED T-1 3/4 GREEN/YELLOW RA PCB
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Lens Type | Diffused, Tinted |
| Configuration | 2 High |
| Voltage Rating | 2.2V Green, 2.1V Yellow |
| Viewing Angle | - |
| Color | Green (x 1), Yellow (x 1) |
| Millicandela Rating | 10mcd Green, 6.3mcd Yellow |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Product Status | Obsolete |
| Series | 5670H |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Mfr | Visual Communications Company - VCC |
| Wavelength - Peak | 565nm, 583nm |
| Package | Bulk |
| Current | 60mA |
| Lens Size | 5mm, T-1 3/4 |