Laird Thermal Systems, Inc.
제품 번호:
56760-505
패키지:
-
배치:
-
설명:
PELTIER MOD CP14,127,06,L1,W4.5
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$27.17
$27.17
5
$25.6386
$128.193
10
$24.87005
$248.7005
25
$24.10264
$602.566
50
$23.48856
$1174.428
100
$22.87448
$2287.448
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 80°C |
| Voltage - Max | 14.5 V |
| Delta Tmax @ Th | 67°C @ 25°C |
| Qmax @ Th | 51.4W @ 25°C |
| Current - Max | 6 A |
| Size / Dimension | Square - 39.88mm L x 39.88mm W |
| Product Status | Active |
| Number of Stages | 1 |
| Resistance | 2.25 Ohms |
| Series | CP |
| Mfr | Laird Thermal Systems, Inc. |
| Features | Lead Wires, Non-Sealed |
| Height | 3.81mm |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 56760 |