Dialight
제품 번호:
5680702244F
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LED 3MM QUAD LEVEL G,G,Y/G,Y/G
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Lens Type | Diffused |
| Configuration | 4 High |
| Voltage Rating | 2.1V Green, 2.1V Yellow |
| Viewing Angle | 80° |
| Color | Green (x 2), Green, Yellow (x 2) |
| Millicandela Rating | 6.3mcd Green, 4.3mcd Yellow |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Series | 568 |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Mfr | Dialight |
| Wavelength - Peak | 565nm, 585nm |
| Package | Bulk |
| Current | 30mA Green, 20mA Yellow |
| Base Product Number | 5680702 |
| Lens Size | 3mm, T-1 |