Visual Communications Company - VCC
제품 번호:
5680F7_7
패키지:
-
배치:
-
설명:
LED YELLOW T1 DUAL RIGHT ANG PCB
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.3655
$2.3655
10
$1.5751
$15.751
100
$1.21239
$121.239
500
$1.09592
$547.96
1000
$0.941811
$941.811
2000
$0.890435
$1780.87
5000
$0.869886
$4349.43
10000
$0.856188
$8561.88
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Lens Type | Diffused, Tinted |
| Configuration | 2 High |
| Voltage Rating | 2.1V |
| Viewing Angle | - |
| Color | Yellow (x 2) |
| Millicandela Rating | 6.3mcd |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Series | 5680F |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Mfr | Visual Communications Company - VCC |
| Wavelength - Peak | 585nm |
| Package | Bulk |
| Current | 10mA |
| Lens Size | 3mm, T-1 |