Visual Communications Company - VCC
제품 번호:
5682F5_5
패키지:
-
배치:
-
설명:
LED GREEN/GREEN DUAL T1 PC MOUNT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.617
$4.617
10
$3.26705
$32.6705
100
$2.67596
$267.596
500
$2.255927
$1127.9635
1000
$2.069233
$2069.233
2000
$1.983666
$3967.332
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Lens Type | Tinted |
| Configuration | 2 High |
| Voltage Rating | 2.3V |
| Viewing Angle | - |
| Color | Green (x 2) |
| Millicandela Rating | 8.5mcd |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Series | 5682F |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Mfr | Visual Communications Company - VCC |
| Wavelength - Peak | 565nm |
| Package | Bulk |
| Current | 10mA |
| Lens Size | 3mm, T-1 |