Visual Communications Company - VCC
제품 번호:
5693F7_7_7-A
패키지:
-
배치:
-
설명:
LED YELLOW T1 3-HIGH ASSY
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Lens Type | - |
| Configuration | 3 High |
| Voltage Rating | 2.1V |
| Viewing Angle | - |
| Color | Yellow (x 3) |
| Millicandela Rating | 6.3mcd |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Product Status | Obsolete |
| Series | 5693F-A |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Mfr | Visual Communications Company - VCC |
| Wavelength - Peak | 585nm |
| Package | Bulk |
| Current | 10mA |
| Lens Size | 3mm, T-1 |