TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
5745183-3
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN D-SUB RCPT 9POS VERT SLDR
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$12.7205
$12.7205
10
$11.50735
$115.0735
25
$11.20278
$280.0695
50
$10.77642
$538.821
100
$9.984975
$998.4975
250
$9.924042
$2481.0105
500
$9.558748
$4779.374
1000
$8.523723
$8523.723
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Dielectric Material | Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled |
| Shell Material, Finish | Steel, Tin Plated |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 125V |
| Current Rating (Amps) | 6A |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Type | Signal |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Backset Spacing | - |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Features | - |
| Shell Size, Connector Layout | 1 (DE, E) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 9 |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | - |
| Termination | Solder |
| Flange Feature | Housing/Shell (Unthreaded) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Contact Form | - |
| Series | AMPLIMITE HDP-20 |
| Connector Style | D-Sub |
| Package | Tube |
| Base Product Number | 5745183 |