TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
5767032-2
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN PLUG 76POS SMD GOLD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$64.7425
$64.7425
10
$62.9185
$629.185
25
$60.1825
$1504.5625
50
$58.35888
$2917.944
100
$57.902975
$5790.2975
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 76 |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.780" (19.81mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | MICTOR |
| Connector Type | Plug, Outer Shroud Contacts |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.025" (0.64mm) |
| Features | Board Guide, Ground Bus (Plane) |
| Mated Stacking Heights | 20mm, 29mm |
| Package | Tube |
| Base Product Number | 5767032 |