Dialight
제품 번호:
593262626013F
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LED PRISM 3MM BLUE/BLUE/BLUE SMD
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Lens Type | Diffused |
| Configuration | 3 High |
| Voltage Rating | 3.5V |
| Viewing Angle | - |
| Color | Blue (x 3) |
| Millicandela Rating | 7mcd |
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle |
| Product Status | Obsolete |
| Series | 593 |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Mfr | Dialight |
| Wavelength - Peak | 465nm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current | 20mA |
| Lens Size | 3mm, T-1 |