Dialight
제품 번호:
5942501013F
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
1.6MM PRISM ORANGE 605NM 13" REE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.0355
$1.0355
10
$0.6555
$6.555
100
$0.485165
$48.5165
500
$0.445797
$222.8985
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Lens Type | - |
| Configuration | Single |
| Voltage Rating | 1.8V |
| Viewing Angle | - |
| Color | Orange |
| Millicandela Rating | 38mcd |
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Series | 594 |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Mfr | Dialight |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current | 20mA |
| Base Product Number | 5942501 |
| Lens Size | 1.60mm Dia |