Dialight
제품 번호:
5972501607F
제조업체:
패키지:
1208
배치:
-
설명:
LED GREEN CLEAR 1208 SMD R/A
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.9975
$0.9975
10
$0.6289
$6.289
100
$0.465215
$46.5215
500
$0.4275
$213.75
1000
$0.35206
$352.06
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wavelength - Dominant | 572nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 130° |
| Color | Green |
| Current - Test | 20mA |
| Millicandela Rating | 50mcd |
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle |
| Size / Dimension | 3.00mm L x 2.00mm W |
| Height (Max) | 1.00mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 1208 |
| Series | 597 |
| Lens Style | Rectangle with Domed Top |
| Package / Case | 2-SMD, No Lead |
| Mfr | Dialight |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2V |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | 574nm |
| Lens Color | Colorless |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 5972501 |
| Lens Size | 2.00mm x 1.00mm |