Dialight
제품 번호:
5972603507F
제조업체:
패키지:
0605
배치:
-
설명:
LED BLUE CLEAR 0605 SMD R/A
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.6695
$2.6695
10
$1.7822
$17.822
100
$1.371705
$137.1705
500
$1.239959
$619.9795
1000
$1.065586
$1065.586
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wavelength - Dominant | 470nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 140° |
| Color | Blue |
| Current - Test | 20mA |
| Millicandela Rating | 140mcd |
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle |
| Size / Dimension | 1.60mm L x 1.15mm W |
| Height (Max) | 0.55mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 0605 |
| Series | 597 |
| Lens Style | Rectangle with Flat Top |
| Package / Case | 2-SMD, No Lead |
| Mfr | Dialight |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.2V |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | - |
| Lens Color | Colorless |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 5972603 |
| Lens Size | 1.20mm x 0.55mm |