Dialight
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.874
$0.874
10
$0.57
$5.7
100
$0.37373
$37.373
1000
$0.295013
$295.013
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wavelength - Dominant | 575nm Green, 653nm Red |
| Configuration | Independent |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 100° |
| Color | Green, Red |
| Current - Test | 20mA Green, 20mA Red |
| Millicandela Rating | 16mcd Green, 6.3mcd Red |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 3.00mm L x 2.50mm W |
| Height (Max) | 1.30mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 4-SMD |
| Series | 597 |
| Lens Style | Rectangle with Flat Top |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | Dialight |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.2V Green, 2V Red |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | 570nm Green, 650nm Red |
| Lens Color | Colorless |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 5977701 |
| Lens Size | 2.30mm x 2.10mm |