Dialight
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.5225
$0.5225
10
$0.3439
$3.439
100
$0.227335
$22.7335
1000
$0.175484
$175.484
2000
$0.158574
$317.148
5000
$0.148
$740
10000
$0.142718
$1427.18
25000
$0.1406
$3515
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wavelength - Dominant | 568nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 140° |
| Color | Green |
| Current - Test | 20mA |
| Millicandela Rating | 20mcd |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 1.60mm L x 0.80mm W |
| Height (Max) | 0.70mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 0603 |
| Series | 598 |
| Lens Style | Rectangle with Flat Top |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Mfr | Dialight |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2V |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | - |
| Lens Color | Colorless |
| Package | Strip |
| Base Product Number | 5988070 |
| Lens Size | 1.10mm x 0.80mm |