Dialight
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.361
$0.361
10
$0.23655
$2.3655
100
$0.1577
$15.77
500
$0.109079
$54.5395
1000
$0.090896
$90.896
2000
$0.081804
$163.608
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wavelength - Dominant | 635nm |
| Configuration | - |
| Lens Transparency | - |
| Viewing Angle | - |
| Color | Red |
| Current - Test | 5mA |
| Millicandela Rating | 65mcd |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 1.00mm L x 0.50mm W |
| Height (Max) | 0.60mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 0402 |
| Series | 598 |
| Lens Style | Rectangle with Flat Top |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
| Mfr | Dialight |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.6V |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | - |
| Lens Color | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 5988A10 |
| Lens Size | 1.00mm x 0.50mm |