Dialight
제품 번호:
5988J20103F
제조업체:
패키지:
4-PLCC
배치:
-
설명:
RED-ORANGE PLCC-4 SMD LED, DOMED
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.589
$0.589
10
$0.3857
$3.857
100
$0.254885
$25.4885
1000
$0.196812
$196.812
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wavelength - Dominant | 621nm |
| Configuration | - |
| Lens Transparency | - |
| Viewing Angle | 30° |
| Color | Red-Orange |
| Current - Test | 50mA |
| Millicandela Rating | 21000mcd |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | - |
| Height (Max) | 3.45mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 4-PLCC |
| Series | - |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Package / Case | 4-PLCC |
| Mfr | Dialight |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.3V |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | - |
| Lens Color | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 5988J |
| Lens Size | 2.40mm Dia |