Siemens
제품 번호:
5SJ43307HG41
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
MCB 5SJ4 3P 240V 30A 14K C-TRIP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$164.1125
$164.1125
5
$155.4751
$777.3755
10
$146.83865
$1468.3865
50
$120.92569
$6046.2845
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Actuator Type | Lever |
| Approval Agency | CCC, CE, CSA, EAC, UL, VDE |
| Current Rating (Amps) | 30A |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | 5SJ4 |
| Voltage Rating - DC | 125 V |
| Voltage Rating - AC | 400 V |
| Mfr | Siemens |
| Illumination | None |
| Number of Poles | 3 |
| Package | Bulk |
| Breaker Type | - |