NTE Electronics, Inc
제품 번호:
5WR320
제조업체:
패키지:
Axial
배치:
-
설명:
RES 20K OHM 5% 5W AXIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.0165
$1.0165
10
$0.969
$9.69
20
$0.912
$18.24
50
$0.8645
$43.225
100
$0.8455
$84.55
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -65°C ~ 250°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | ±30ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.312" Dia x 1.000" L (7.92mm x 25.40mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 20 kOhms |
| Series | - |
| Power (Watts) | 5W |
| Package / Case | Axial |
| Mfr | NTE Electronics, Inc |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Bag |