Würth Elektronik
제품 번호:
60312202114513
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SMA PCB END LAUNCH JACK FLAT TAB
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.1555
$10.1555
50
$9.481
$474.05
100
$8.8027
$880.27
180
$7.787207
$1401.69726
360
$6.771628
$2437.78608
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 335 V |
| Mating Cycles | 500 |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Connector Type | Jack, Female Socket |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Features | - |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | - |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Type | Board Edge, End Launch |
| Mounting Feature | - |
| Series | WR-SMA |
| Cable Group | - |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | SMA |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Solder |
| Package | Tray |
| Contact Termination | Solder |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Frequency - Max | 18 GHz |
| Base Product Number | 6031220211 |