Dialight
제품 번호:
6062415110F
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LED PNL IND 6MM R,G 3V RECESS
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.1795
$8.1795
10
$5.93465
$59.3465
100
$4.90371
$490.371
500
$4.294646
$2147.323
1000
$4.060386
$4060.386
2000
$3.966687
$7933.374
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Lens Transparency | Clear |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Wire Leads - 6" (152.40mm) |
| Viewing Angle | - |
| Panel Cutout Dimensions | 0.24" (6.20mm) |
| Millicandela Rating | 50mcd Green, 40mcd Red |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Green, Red |
| Ratings | DC |
| Series | 606 |
| Lens Style | Round with Flat Top |
| Type | LED |
| Voltage | 3V Green, 3V Red |
| Mfr | Dialight |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | - |
| Lens Color | - |
| Package | Bulk |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 10mA Green, 10mA Red |
| Base Product Number | 6062415 |
| Lens Size | - |