TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
60660-2
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN TERM PIN 14-18AWG CRIMP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.2755
$0.2755
10
$0.26505
$2.6505
25
$0.22724
$5.681
50
$0.19304
$9.652
100
$0.185535
$18.5535
250
$0.166592
$41.648
500
$0.159011
$79.5055
1000
$0.132506
$132.506
2500
$0.121144
$302.86
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation | Non-Insulated |
| Length - Barrel | 0.447" (11.35mm) |
| Color | - |
| Terminal Type | Male, Pin (Plug) |
| Contact Finish | - |
| Termination | Crimp |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 14-18 AWG |
| Series | Shur-Plug |
| Length - Overall | 0.745" (18.92mm) |
| Insulation Diameter | 0.120" ~ 0.175" (3.05mm ~ 4.45mm) |
| Diameter - Barrel | 0.180" (4.57mm) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Contact Material | Brass |
| Features | - |
| Material - Insulation | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 60660 |