TE Connectivity Corcom Filters
제품 번호:
60VK6
패키지:
-
배치:
-
설명:
LINE FILTER 250VAC 60A CHASS MNT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$106.153
$106.153
10
$102.4936
$1024.936
25
$98.83344
$2470.836
50
$95.1729
$4758.645
100
$87.85182
$8785.182
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -10°C ~ 40°C |
| Applications | General Purpose |
| Frequency - Operating | 50/60Hz |
| Configuration | Single Stage |
| Termination Style | Threaded Post (1/4-20) |
| Approval Agency | CSA, UR, VDE |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Inductance | 370µH |
| Series | K |
| Mfr | TE Connectivity Corcom Filters |
| Filter Type | Single Phase |
| Package | Bulk |
| Voltage - Rated AC | 250V |
| Current | 60 A |
| Voltage - Rated DC | - |
| Base Product Number | 60VK |