ebm-papst Inc.
제품 번호:
612N/2GN
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FAN AXIAL 60X25.4MM 12VDC WIRE
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Air Flow | 24.7 CFM (0.692m³/min) |
| Noise | 28.0dB(A) |
| Ingress Protection | - |
| Current Rating (Amps) | - |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| Voltage Range | 8 ~ 15VDC |
| Product Status | Active |
| RPM | - |
| Mfr | ebm-papst Inc. |
| Material - Frame | Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced |
| Features | Speed Sensor (Tach) |
| Width | 25.40mm |
| Operating Temperature | 158°F (70°C) |
| Static Pressure | - |
| Bearing Type | Sintec |
| Approval Agency | - |
| Termination | 3 Wire Leads |
| Size / Dimension | Square - 60mm L x 60mm H |
| Lifetime @ Temp. | - |
| Material - Blade | Polyamide (PA), Nylon, Fiberglass Reinforced |
| Series | 600NG |
| Power (Watts) | 2.1 W |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 612N |