SCHURTER Inc.
제품 번호:
6135.0141.0210
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$31.768
$31.768
50
$25.99029
$1299.5145
100
$22.53324
$2253.324
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Positions | 3 |
| Ingress Protection | IP40 |
| Approval Agency | CCC, cULus, ENEC |
| Panel Cutout Dimensions | Rectangular - 27.40mm x 59.00mm |
| Termination | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Mounting Type | Panel Mount, Snap-In |
| Product Status | Active |
| Current Rating - Circuit Breaker | 15A |
| Series | 6135 |
| Voltage Rating - Appliance Inlet | 250VAC |
| Panel Thickness | 0.059" (1.50mm) |
| Current Rating - Appliance Inlet | 10A |
| Connector Style | IEC 320-C14 |
| Connector Type | Receptacle, Male Blades - Module |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Accomodates a Fuse | No |
| Features | - |
| Filter Type | Unfiltered - Commercial |
| Package | Bulk |
| Switch Features | Circuit Breaker, Switch On-Off, Illuminated |
| Current Rating - Filter | - |
| Base Product Number | 6135.0141 |
| Fuse Holder, Drawer | - |