TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
61546-1
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN RING CIRC 6-10AWG #5/16
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.722
$0.722
10
$0.60895
$6.0895
25
$0.58406
$14.6015
50
$0.57171
$28.5855
100
$0.546915
$54.6915
250
$0.497192
$124.298
500
$0.447469
$223.7345
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation | Non-Insulated |
| Color | - |
| Width - Outer Edges | 0.550" (13.97mm) |
| Terminal Type | Circular |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 6-10 AWG |
| Stud/Tab Size | 5/16 Stud |
| Thickness | 0.050" (1.27mm) |
| Series | - |
| Length - Overall | 1.105" (28.07mm) |
| Insulation Diameter | - |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Contact Material | Brass |
| Features | - |
| Material - Insulation | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 61546 |