Mill-Max Manufacturing Corp.
제품 번호:
6170-0-00-15-00-00-03-0
패키지:
-
배치:
-
설명:
.320" LONG NAIL HEAD PIN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.171
$0.171
10
$0.14725
$1.4725
25
$0.13072
$3.268
50
$0.12198
$6.099
100
$0.11324
$11.324
250
$0.100206
$25.0515
500
$0.095836
$47.918
1000
$0.078413
$78.413
2500
$0.071877
$179.6925
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation | Non-Insulated |
| Pin Size - Below Flange | - |
| Terminal Type | PC Pin |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Length - Below Flange | - |
| Length - Above Flange | 0.295" (7.49mm) |
| Termination | Solder |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | 6170 |
| Length - Overall | 0.320" (8.13mm) |
| Mounting Hole Diameter | 0.029" (0.74mm) |
| Flange Diameter | 0.065" (1.65mm) |
| Insulation Color | - |
| Contact Material | Brass Alloy |
| Mfr | Mill-Max Manufacturing Corp. |
| Material - Insulation | - |
| Package | Bulk |
| Pin Size - Above Flange | 0.025" (0.64mm) Dia |
| Terminal Style | Single End, Nail Head |
| Board Thickness | - |
| Base Product Number | 6170-0 |