Wakefield-Vette
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.902
$4.902
10
$4.7747
$47.747
25
$4.64588
$116.147
50
$4.38786
$219.393
100
$4.12965
$412.965
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Shape | Rectangular, Fins |
| Material | Aluminum Alloy |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 0.461" (11.70mm) |
| Series | 621 |
| Type | Board Level |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | 2.00°C/W @ 250 LFM |
| Length | 1.500" (38.10mm) |
| Mfr | Wakefield-Vette |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Material Finish | Black Anodized |
| Package | Bulk |
| Attachment Method | Press Fit |
| Width | 4.750" (120.65mm) |
| Diameter | - |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | 15.0W @ 75°C |
| Package Cooled | TO-3 |