630-43W2240-7TD
EDAC Inc.
제품 번호:
630-43W2240-7TD
설명:
CONN D-SUB RCPT 43POS R/A SLDR
사용자 가이드
Dielectric Material Polyester Thermoplastic
Shell Material, Finish Steel, Tin Plated
Ingress Protection -
Voltage Rating 125V
Current Rating (Amps) -
Contact Finish Gold
Contact Type Coax and Signal
Wire Gauge -
Backset Spacing 0.370" (9.40mm)
Mfr EDAC Inc.
Features Board Lock, Mounting Brackets
Shell Size, Connector Layout 5 (DD, D) - 43W2
Operating Temperature -55°C ~ 125°C