CTS-Frequency Controls
제품 번호:
632L3I008M00000
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
XTAL OSC XO 8.0000MHZ HCMOS SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.5105
$1.5105
10
$1.44685
$14.4685
50
$1.41341
$70.6705
100
$1.211535
$121.1535
500
$1.177848
$588.924
1000
$0.99276
$992.76
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 15µA |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
| Height - Seated (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Current - Supply (Max) | 15mA |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Function | Enable/Disable |
| Series | 632 |
| Type | XO (Standard) |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Output | HCMOS |
| Mfr | CTS-Frequency Controls |
| Base Resonator | Crystal |
| Frequency | 8 MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |