Pomona Electronics
제품 번호:
6358#
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
DMM TEST LEAD W/RETR SHEATH PACK
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Stacking Method | Non Stackable |
| 1st Connector | Banana Plug, Single, Sheathed |
| Configuration | Banana to Banana |
| Current Rating (Amps) | 10A |
| 2nd Connector | Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable |
| Voltage - Rated | 1000V (1kV) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Ratings | CAT III 1000V, IEC 1010 |
| Series | 6358 |
| Type | Patch Cord |
| Contents | 2 Leads, Black and Red |
| Mfr | Pomona Electronics |
| Material - Insulation | Silicone |
| Cable Length | 48.0" (1219.20mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 6358 |