TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
63771-1
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN QC TAB 0.187
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.19
$0.19
10
$0.1672
$1.672
25
$0.16682
$4.1705
50
$0.16454
$8.227
100
$0.152095
$15.2095
250
$0.124982
$31.2455
500
$0.118028
$59.014
1000
$0.109696
$109.696
2500
$0.106229
$265.5725
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation | Non-Insulated |
| Tab Width | 0.187" (4.75mm) |
| Tab Length | 0.250" (6.35mm) |
| Tab Thickness | 0.032" (0.81mm) |
| Color | - |
| Terminal Type | Standard |
| Contact Finish | Nickel |
| Termination | Screw, Rivet, Stud |
| Gender | Male |
| Mounting Type | Board, Chassis |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Series | Faston |
| Length - Overall | 0.450" (11.43mm) |
| Insulation Diameter | - |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Contact Material | Steel |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 63771 |