TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
63849-1
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN QC TAB 0.250 SOLDER
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.247
$0.247
10
$0.20615
$2.0615
25
$0.19152
$4.788
50
$0.18183
$9.0915
100
$0.171855
$17.1855
250
$0.160018
$40.0045
500
$0.150803
$75.4015
1000
$0.142899
$142.899
2500
$0.132354
$330.885
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation | Non-Insulated |
| Tab Width | 0.250" (6.35mm) |
| Tab Length | 0.312" (7.92mm) |
| Tab Thickness | 0.032" (0.81mm) |
| Color | - |
| Terminal Type | Standard |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Solder |
| Gender | Male |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Series | Faston |
| Length - Overall | 0.552" (14.02mm) |
| Insulation Diameter | - |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Contact Material | Brass |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 63849 |