Rubycon
제품 번호:
63ZLH820MEFC12.5X40
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 820UF 20% 63V RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.1755
$2.1755
10
$1.7613
$17.613
50
$1.53691
$76.8455
100
$1.34482
$134.482
500
$1.024632
$512.316
1000
$0.896553
$896.553
2500
$0.864538
$2161.345
5000
$0.832514
$4162.57
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.654" (42.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 63 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.764 A @ 120 Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 10000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Ratings | - |
| Series | ZLH |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 2.94 A @ 100 kHz |
| Mfr | Rubycon |
| Capacitance | 820 µF |
| Package | Bulk |
| Impedance | 27 mOhms |