Rubycon
제품 번호:
6.3ZLJ220M5X11
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.3135
$0.3135
10
$0.21945
$2.1945
50
$0.15333
$7.6665
100
$0.13148
$13.148
500
$0.098572
$49.286
1000
$0.083239
$83.239
2500
$0.07886
$197.15
5000
$0.07448
$372.4
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.492" (12.50mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.079" (2.00mm) |
| Voltage - Rated | 6.3 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 172.5 mA @ 120 Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.197" Dia (5.00mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 6000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Ratings | - |
| Series | ZLJ |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 345 mA @ 100 kHz |
| Mfr | Rubycon |
| Capacitance | 220 µF |
| Package | Bulk |
| Impedance | 400 mOhms |