Wakefield-Vette
제품 번호:
641K
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
HEATSINK TO-3 HORZ MT NO HOLES
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$11.913
$11.913
10
$11.25465
$112.5465
25
$10.59288
$264.822
50
$9.93092
$496.546
100
$9.26877
$926.877
250
$8.606696
$2151.674
500
$8.441206
$4220.603
1000
$8.275688
$8275.688
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Shape | Rectangular, Angled Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 1.000" (25.40mm) |
| Series | 641 |
| Type | Board Level |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | 0.90°C/W @ 250 LFM |
| Length | 3.000" (76.20mm) |
| Mfr | Wakefield-Vette |
| Thermal Resistance @ Natural | 2.40°C/W |
| Material Finish | Black Anodized |
| Package | Bulk |
| Attachment Method | Press Fit |
| Width | 4.125" (104.77mm) |
| Diameter | - |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | 15.0W @ 36°C |
| Package Cooled | TO-3 |