Amphenol ICC (FCI)
제품 번호:
65043-012LF
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN RCPT HSG 50POS 2.54MM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.4555
$4.4555
10
$4.0451
$40.451
25
$3.83154
$95.7885
50
$3.74262
$187.131
100
$3.564305
$356.4305
250
$3.118812
$779.703
500
$3.029702
$1514.851
1000
$2.584152
$2584.152
2500
$2.405932
$6014.83
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 50 |
| Color | Black |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.100" (2.54mm) |
| Fastening Type | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyphenylene, Modified |
| Series | Mini-PV™, Basics+ |
| Note | Contacts Not Included |
| Connector Type | Receptacle |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 65043 |