Amphenol ICC (FCI)
제품 번호:
65239-025LF
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN RCPT HSG 50POS 2.54MM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.413
$2.413
10
$2.10425
$21.0425
25
$2.01438
$50.3595
50
$1.96973
$98.4865
100
$1.880145
$188.0145
250
$1.70107
$425.2675
500
$1.566797
$783.3985
1000
$1.342968
$1342.968
2500
$1.25343
$3133.575
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -65°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 50 |
| Color | Blue |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.100" (2.54mm) |
| Fastening Type | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Thermoplastic, Glass Filled |
| Series | DUBOX™, MezzSelect™, Basics+ |
| Note | Contacts Not Included |
| Connector Type | Receptacle |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 65239 |