Wakefield-Vette
제품 번호:
658-35ABT3
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
HEATSINK CPU 28MM SQ BLK W/TAPE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.242
$2.242
10
$2.1831
$21.831
25
$2.1242
$53.105
50
$2.0064
$100.32
100
$1.888315
$188.8315
250
$1.770268
$442.567
500
$1.711273
$855.6365
1000
$1.53424
$1534.24
5000
$1.504734
$7523.67
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Shape | Square, Pin Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 0.350" (8.89mm) |
| Series | 658 |
| Type | Top Mount |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | 3.00°C/W @ 800 LFM |
| Length | 1.100" (27.94mm) |
| Mfr | Wakefield-Vette |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Material Finish | Black Anodized |
| Shelf Life | - |
| Package | Bulk |
| Attachment Method | Thermal Tape, Adhesive (Included) |
| Width | 1.100" (27.94mm) |
| Diameter | - |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Package Cooled | BGA |
| Base Product Number | 658-35 |