Amphenol ICC (FCI)
제품 번호:
66987-012LF
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN FFC/FPC RCPT HSG 24POS 2.54
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.0545
$1.0545
10
$0.89015
$8.9015
25
$0.85424
$21.356
50
$0.836
$41.8
100
$0.799615
$79.9615
250
$0.726902
$181.7255
500
$0.654227
$327.1135
1000
$0.581533
$581.533
2500
$0.527012
$1317.53
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -65°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 24 |
| Housing Material | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| FFC, FCB Thickness | 0.31mm |
| Series | Duflex™ |
| Locking Feature | - |
| Insulation Diameter | - |
| Note | Contacts Not Included |
| Connector Type | Housing for Female Contacts |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Housing Color | Blue |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Flat Flex Type | FFC, FPC |
| Base Product Number | 66987 |