66AK2G12ABYA100E
Texas Instruments
제품 번호:
66AK2G12ABYA100E
제조업체:
Texas Instruments
패키지:
625-FCBGA (21x21)
설명:
DSP/DSC
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 105°C (TJ)
Non-Volatile Memory External
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package 625-FCBGA (21x21)
Clock Rate 1GHz
Series 66AK2G1x KeyStone II Multicore
Type DSP+ARM®
Package / Case 625-LFBGA, FCBGA
Mfr Texas Instruments
Voltage - Core 1.00V
Voltage - I/O 1.8V, 3.3V