Dialight
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$12.597
$12.597
10
$9.5057
$95.057
100
$7.98456
$798.456
500
$7.332727
$3666.3635
1000
$6.925358
$6925.358
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Lens Transparency | - |
| Ingress Protection | IP66, NEMA 4X |
| Termination Style | Solder Lug |
| Viewing Angle | - |
| Panel Cutout Dimensions | 0.37" (9.40mm) |
| Millicandela Rating | 5870mcd |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Green |
| Ratings | DC |
| Series | 679 |
| Lens Style | - |
| Type | LED |
| Voltage | 12V |
| Mfr | Dialight |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | - |
| Lens Color | - |
| Package | Bag |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 30mA |
| Base Product Number | 6792222 |
| Lens Size | - |