NorComp Inc.
제품 번호:
682M17W2203L001
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN D-SUB RCPT 17P PNL MNT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$11.02
$11.02
10
$9.76695
$97.6695
25
$9.39094
$234.7735
50
$9.0155
$450.775
100
$8.514565
$851.4565
250
$7.763324
$1940.831
450
$7.262456
$3268.1052
950
$6.661419
$6328.34805
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Dielectric Material | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Shell Material, Finish | Steel, Nickel Plated |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 250V |
| Current Rating (Amps) | - |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Type | Coax and Signal |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 20 AWG, RG-174, 316 |
| Backset Spacing | - |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | NorComp Inc. |
| Features | - |
| Shell Size, Connector Layout | 3 (DB, B) - 17W2 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 17 (15 + 2 Coax) |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | Flash |
| Termination | Solder Cup |
| Flange Feature | Housing/Shell (Unthreaded) |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Contact Form | Machined |
| Series | 682M |
| Connector Style | D-Sub, Combo |
| Package | Tray |
| Base Product Number | 682M17W |