Cornell Dubilier / Illinois Capacitor
제품 번호:
686TTA016M
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 68UF 20% 16V AXIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.76
$0.76
10
$0.57665
$5.7665
50
$0.47918
$23.959
100
$0.41268
$41.268
500
$0.319504
$159.752
1000
$0.275139
$275.139
2500
$0.257384
$643.46
5000
$0.244074
$1220.37
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 16 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 150 mA @ 120 Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.248" Dia x 0.630" L (6.30mm x 16.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 4.8761Ohm @ 120Hz |
| Series | TTA |
| Package / Case | Axial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 229.5 mA @ 50 kHz |
| Mfr | Cornell Dubilier / Illinois Capacitor |
| Capacitance | 68 µF |
| Package | Bulk |