Würth Elektronik
제품 번호:
687620141002
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CABLE FFC/FPC 20POS 0.5MM 13.8"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.106
$7.106
10
$6.51605
$65.1605
100
$6.1598
$615.98
250
$5.803588
$1450.897
500
$5.447319
$2723.6595
1000
$4.735769
$4735.769
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Series | WR-FFC |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |
| Cable Type | FFC, FPC, Pre-Folded |
| Length | 13.8" (350.5mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Package | Bag |
| Product Status | Active |
| Number of Conductors | 20 |