Eisele Connectors
제품 번호:
688-0206
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
데이터 시트:
-
설명:
Tscrew-inconnector,swiv.,P14,G1/
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
10
$22.002
$220.02
100
$21.3465
$2134.65
500
$20.9
$10450
1000
$19.8075
$19807.5
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Pressure | -14 ~ 232 PSI (-1 ~ 16 bar) |
| Operating Temperature | -20°C ~ 80°C |
| Color | Silver |
| Material | Nickel Plated Brass |
| Thread Size | G1/8 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Connection Method | Push-In to Threaded |
| Series | Basicline |
| Type | T-Fitting |
| For Use With/Related Products | 8mm OD Tubing |
| Mfr | Eisele Connectors |
| Features | Orientable |
| Package | Bulk |