Würth Elektronik
제품 번호:
690207101472
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
WR-MM TRANSITION CONNECTOR
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.4725
$1.4725
10
$1.4155
$14.155
100
$1.3642
$136.42
250
$1.3053
$326.325
500
$1.17135
$585.675
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 14 |
| Board-Side Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Color | Red |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Tin |
| Row Spacing | 0.100" (2.54mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 28 AWG |
| Series | WR-MM |
| Cable Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Connector Type | Ribbon Cable, DIP Header |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Number of Positions Loaded | All |
| Features | Board Guide |
| Package | Tube |
| Cable Termination | IDC |